Коротка інформація про район

     Станом на 01 січня 2013 року за статистичними даними  чисельність наявного населення в Нововоронцовському районі  складала 20 тис. грн.., з них 12,9 тис.чол.  працездатного віку.
Адміністративно район поділений на 1 селищну і 12 сільських рад. На  території району знаходиться 20 населених пунктів, в т.ч.: 19 сіл та одне селище (Хрещенівська с/рада – 2 села, Біляївська с/рада – 2 села, Петропавлівська с/рада – 2 села, Миролюбівська с/рада – 2 села).
Налічується 148 підприємств, установ та організацій різних форм власності, з них 35 бюджетних, комунальні – 57, колективні – 33, приватних – 102. Кількість працюючих у 2012 році склала 3250 чол.,
У районі із загальної кількості працюючих налічується  в середньому 502 працівників освіти, 313 медичних працівників, 380 – державні установи, культури і спорту – 108. На сьогодні у сфері малого бізнесу працює 71 суб’єктів підприємницької діяльності. Більшість суб’єктів підприємництва району зайняті в сфері торгівельного обслуговування.
     Для спрощення реєстрації підприємницької діяльності працює Центр надання адміністративних послуг.  
    Нововоронцовський район має аграрний напрямок спеціалізації .
    На землі господарюють : 5  сільськогосподарських товариств з обмеженою відповідальністю (СТОВ); 1 відкрите акціонерне товариство (ВАТ «Придніпровське»); дочірнє сільськогосподарське підприємство (ДСП) «Агро-Форум - 2»; дослідне господарство «Піонер»; 1 сільськогосподарське приватне товариство (СПП «Степове»); 29 фермерських господарств
Господарства агропромислового комплексу займаються вирощуванням зернових, олійних та баштанних  культур, овочівництвом .  Тваринницька галузь має  м’ясо – молочне спрямування.
Підприємства промисловості району та деякі підприємці спеціалізуються на виробництві борошна, олії, плодоовочевих консервів, томатної пасти, хліба, хлібобулочних, макаронних та ковбасних виробів. Також підприємці займаються наданням торгівельних, побутових та медичних послуг.
Торгівельним обслуговуванням охоплені всі населені пункти району. Всього на території району функціонує 247 магазина та торгові точки, в тому числі: 31 об’єкт громадського харчування та 21 пунктів побутового обслуговування.
У сфері  роздрібної торгівлі працює в середньому 620 чоловік.          


Немає коментарів:

Дописати коментар