Новини району

Бібліотека потрібна людям як невичерпна криниця інформації, як шлях до душі кожного. А книга, як сказав М. Рильський, – це джерело освіти, знання і якщо збагачення, то збагачення культурного і душевного.
З приходом спекотного літа, усі шукають місце для мандрівок, розваг та вражень, комфортного і змістовного відпочинку.
Таке місце є – це центральна районна бібліотека.
Сьогодні бібліотека – сучасний інформаційний центр, в якому зосередженні як традиційні друковані видання, так і сучасні носії інформації. Переконайтеся у цьому, відвідавши комунальний заклад «Нововоронцовська центральна районна бібліотека». До послуг мешканців та гостей селища і району: книги, періодичні видання, карткові каталоги та картотеки, консультаційна допомога в пошуку та виборі джерел інформації, отримання документів додому з фонду абонемента, доступ до Інтернету та навчання комп’ютерних та Інтернет-технологій, екскурсії по бібліотеці, проведення різноманітних масових заходів, книжкові виставки, тематичні перегляди літератури, засідання клубу вихідного дня «Веселка» та волонтерської команди «Лідер».
Нововоронцовська центральна бібліотека змінила графік роботи. Тепер ми чекаємо Вас і в суботу.
Виберіть зручний час для відвідування – ми працюємо з 8.00 по 17.00 щоденно, крім неділі, п’ятниця та субота з 8.00 по 15.45


 

Центр надання адміністративних послуг Нововоронцовської районної державної адміністрації (підсумки роботи за І півріччя 2014 року)

  ЦНАП
За  підсумками роботи за станом на 01.07.2014 року, до  Центру надання адміністративних послуг Нововоронцовської районної державної адміністрації було 144 звернення громадян та представників підприємств і організацій. Найбільша кількість звернень була за консультацією, стосовно порядку отримання певних видів документів та переліку необхідних для цього документів. Всього таких консультацій надано 88.  Центром надано 54 адміністративних послуг, з яких 7 – це отримання документів дозвільного характеру.  Найбільша питома вага в наданих адміністративних послугах  – надання висновку до проектної та технічної документації, надання паспорта прив’язки споруд для провадження підприємницької діяльності, надання будівельного паспорту забудови земельної ділянки  які надаються через відділ житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури і надзвичайних ситуацій Нововоронцовської районної державної адміністрації.
В процесі реалізації проекту «Адміністративні послуги: спрощений доступ через пошту», за станом на 01.07.2014 року,  поштовими відділеннями  УДППЗ «Укрпошта» Нововоронцовського району опрацьовано 4 звернення, всі звернення – видача довідки про доходи пенсіонера.
Робота щодо удосконалення системи надання адміністративних послуг в районі, триває.

Зміни до законодавства у сфері державної антикорупційної політики

Верховною Радою України 13 травня 2014 року прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режимудля України» (далі – Закон), який набрав чинності 04 червня 2014 року.
Законом передбачено виконання рекомендацій експертів Європейської Комісії щодо удосконалення положень антикорупційного законодавства, наданих в рамках переговорів щодо лібералізації ЄС візового режиму для України. Ним внесені окремі зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кримінального кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кримінального процесуального кодексу України, Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про Військову службу правопорядку у Збройних Силах України», Закону України «Про банки і банківську діяльність» та Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції».
Так, у Кодексі України про адміністративні правопорушення статтю 172-6 «Порушення вимог фінансового контролю» доповнено частиною третьою такого змісту: «Подання завідомо недостовірних відомостей у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, передбаченої Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», – тягне за собою накладення штрафу від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
Отже, якщо раніше передбачалося застосування адміністративної відповідальності лише за неподання або несвоєчасне подання декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, то відтепер така відповідальність застосовуватиметься до осіб, які подали у декларації завідомо недостовірні відомості.
Згідно з внесеними змінами до статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», які набирають чинності з 1 січня 2015 року, перевірка достовірності зазначених у декларації відомостей здійснюватиметься центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. Для здійснення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей орган протягом десяти днівз дня одержання декларації від суб’єкта декларуваннянадсилатиме її копію центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику. Центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, під час проведення перевірки достовірності зазначених у декларації відомостей матиме право одержувати інформацію або копії необхідних документів щодо зазначених відомостей в межах своїх повноважень. У разі встановлення за результатами перевірки недостовірності відомостей, зазначених у декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, письмово повідомлятиме про це спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції, а також керівника органу, в якому працює відповідний суб’єкт декларування. Подання завідомо недостовірних відомостей в декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру буде підставою для притягнення суб’єкта декларування до дисциплінарної, адміністративної відповідальності.
Окрім зазначеного, Закон передбачає зобов’язання для банківських установ надавати інформацію податковим органам щодо вказаних у декларації відомостей при проведенні їх перевірки.
Законом внесені зміни до статей, розміщених у розділі XVII Кримінального кодексу України, що спрямовані на посилення санкцій за кримінальні корупційні правопорушення. Також  передбачено механізми конфіскації коштів, отриманих злочинним шляхом державними службовцями (спеціальна конфіскація).
Ще однією важливою новацією стало внесення змін до статті 20 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», яка надає можливість працівникам державних органів та органів місцевого самоврядування  повідомляти органи влади про корупцію без зазначення авторства                              (анонімно).Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції” підлягатиме розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосуватиметься конкретної особи, міститиме фактичні дані, які можуть бути перевірені.
Законом також внесені зміни до Цивільного процесуального кодексу України щодо покладення обов’язку доказування правомірності прийнятих рішень чи вчинених дій у справах про звільнення, притягнення до дисциплінарної відповідальності, застосування заходів впливу до працівника у зв’язку з його повідомленням про корупційні правопорушення на відповідача.

Інформація з офіційного сайту державного підприємства «АРТЕМСІЛЬ» від 24 червня 2014 року

Artemsol_plakat_A2_pechat

«У відповідь на інформацію про припинення роботи і зниження постачань продукції ДП «АРТЕМСІЛЬ» повідомляємо.
Станом на 24.06.2014р. ДП «АРТЕМСІЛЬ» працює в звичайному режимі, поставки продукції в усі області України відбувається згідно заздалегідь узгодженим планам, потреби споживачів задовольняються своєчасно і в повному обсязі.
Середньодобове навантаження в червні поточного року збільшено майже в половину до середньодобового вантаження в травні 2014 року. Видобуток реалізації продукції підприємства у червні 2014 практично залишається на рівні аналогічного періоду минулого року, що в повному обсязі дозволяє забезпечити потреби ринку України.
На даний момент підприємство має всі передумови виконання заявок на відвантаження солі до кінця червня 2014 року.
Офіційно заявляємо, що слухи, які виникли відносно припинення та зменшення поставок продукції ДП «АРТЕМСІЛЬ» не мають під собою жодних підстав».
Джерело:   http://www.artyomsalt.com/index.php?id=7&L=10&tx_ttnews[tt_news]=14&cHash=8d3326d90da5bd51be09c4c9f07dcc0f


За продаж алкоголю чи тютюну неповнолітнім – 6800 грн. штрафу


 Логин
Розпочалася гаряча пора літнього відпочинку. Багато дітей залишається без догляду дорослих. З метою якось скоротати свій вільний час деякі підлітки вдаються до різних так званих розваг, у тому числі й до вживання спиртних напоїв. Та ще більш прикро те, що деякі дорослі допомагають їм у цьому, а саме продають дітям алкогольні напої. В той же час дії контролюючих органів спрямовані на запобігання незаконному обігу алкогольних напоїв, тютюнових виробів та їх шкідливому впливу на дітей.
Норми Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» (далі – Закон) забороняють продаж пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових та тютюнових виробів особами та особам, які не досягли 18 років. Також, забороняється продаж товарів дитячого асортименту, що імітують тютюнові вироби.
Продавець пива (крім безалкогольного), алкогольних, слабоалкогольних напоїв, вин столових або тютюнових виробів зобов’язаний отримати у покупця, який купуєпиво, алкогольні напої, слабоалкогольні напої, вина столові або тютюнові вироби, паспорт або інші документи, які підтверджують вік такого покупця, якщо у продавця виникли сумніви щодо досягнення покупцем 18-річного віку. У разі відмови покупця надати такий документ продаж алкогольних напоїв або тютюнових виробів такій особі забороняється.
Нововоронцовське відділення Новокаховської ОДПІ нагадує, згідно статті 17 цього Закону, до суб’єктів господарювання, які продають алкоголь чи тютюн особам, що не досягли 18-річного віку застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафів у сумі 6800 гривень.
Окрім фінансової відповідальності, суб’єкта господарювання за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім чекає анулювання ліцензії на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Немає коментарів:

Дописати коментар