Новини району

«Одягни свій край у вишиванку». 
17 травня 2018 року в Нововоронцовському селищному парку відпочинку відбувся захід, присвячений Дню Європи «В Європу з Україною в серці» та всесвітньому Дню вишиванки, який вже декілька років поспіль став традиційним в нашому селищі.
Захід розпочався з Гімну України та Гімну Європи, що стали символами та ідеалами свободи, миру та солідарності. До присутніх заходу звернувся голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко, який у своєму виступі зазначив, що Вишиванка — наша національна святиня. Вона символізує зв’язок поколінь, будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишиту сорочку, вишитий рушник передають з роду в рід, бережуть, як безцінну реліквію, а мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.
З піснею «Європа і Україна» привітала солістка комунальної установи «Нововоронцовський районний будинок культури» Світлана Сидорук. Під час цієї пісні, учасники театральної студії «All for one» (кер. О.О.Волкова) та зразкового хореографічного колективу «Саджанці» (кер. Т.І. Скорозвон) продемонстрували композицію «Україна – це Європа».
Друга частина заходу, приурочена всесвітньому Дню вишиванки розпочалася з вітального слова секретаря селищної ради Людмили Мартиненко, яка урочисто вже за традицією вручила новонародженому селища вишиваночку та подарунок.
Нововоронцовщина славиться своїми майстринями, які вишивають сукні, сорочки, сарафани, тощо. І сьогодні на заході було представлено колекції наших вишивальниць: Н. Компанієць, А.Ястреб, Т.Саланської, В.Саланської, Л.Дудченко. Колекцію продемонстрували учасники театральної студії «All for one» та зразкового хореографічного колективу «Саджанці».
Захід продовжили вокальний дует «Перлина» (кер. С.Сидорук) з піснею «Вишиваночка».
По закінченню свята всі бажаючі приєдналися до обласної акції «Одягни свій край у вишиванку» і започаткували акцію «Одягни Нововоронцовку у вишиванку» та разом з очільниками району розписали українським орнаментом алею селищного парку відпочинку.
джерело 

Степан Сєрік до Нововоронцовська районна державна адміністрація

На минулому тижні у м. Кривий Ріг, на підприємстві "Полстар", відбулася робоча зустріч за участі селищного голови Володмира Марчука, голови РДА Василя Тітаренка, керівництва філії та генерального директора компанії «Поларіс Х.м.б.Н» Ріхарда Сломки. У ході зустрічі сторони обговорили коригування плану щодо підбору та навчання кадрів, термінів придбання і поставки сучасного обладнання для швейного цеху. 
Аби наглядно продемонструвати, як саме в подальшому відбуватиметься процес роботи, для делегації було організовано відвідування діючих цехів, а також презентовано зразки продукції, яка виготовлятиметься на віддаленій філії піприємства у Нововоронцовці.
Ірина КОШАРСЬКА


Головне управління Держпраці у Херсонській області інформує:

Незадекларована праця – прірва для працівників та роботодавців
  Одним з пріоритетних напрямів діяльності Держпраці є запобігання використанню незадекларованої праці. Це соціальне явище справляє значний негативний вплив на розвиток економіки країни, життєвий рівень людей. Незадекларована праця не тільки обмежує можливості держави проводити сучасну соціальну політику у сферах освіти, охорони здоров’я, розвитку професійних навичок, зайнятості, соціального захисту та пенсійного забезпечення, вона створює недобросовісну конкуренцію щодо тих суб’єктів господарювання, які повністю забезпечують виконання зобов’язань щодо сплати податків, охорони праці і соціального забезпечення працівників. Окрім того, незадекларована праця дає роботодавцям необмежені можливості тиску на працівників.
  Беручи до уваги той факт, що за даними Мінекономрозвитку, рівень тіньової економіки у січні-вересні 2017 року становив 33 % від офіційного ВВП, Держпраці серед інших дієвих інструментів у подоланні незадекларованої праці використовує такий як роз’яснювальна робота – інформування населення про наслідки, які тягне за собою безвідповідальне ставлення до питання працевлаштування, попередження роботодавців про застосування санкцій за порушення законодавства про працю.
 Незадекларована праця в Україні найчастіше проявляється у таких формах:
— економічна діяльність без державної реєстрації;
— наймана праця без оформлення трудових відносин;
— приховування від державних органів частини відпрацьованого робочого — часу та заробітної плати;
— маскування трудових відносин під виглядом інших форм діяльності (цивільні відносини, фіктивна самозайнятість тощо).
  У будь-який спосіб незадекларована праця має негативні наслідки як для працівників, так і для роботодавців.
  Повністю задекларована праця у тому разі, якщо роботодавець уклав з працівником трудовий договір, офіційно повідомив про його працевлаштування державну фіскальну службу, офіційно і в повному розмірі виплачує заробітну плату, сплачує за працівника єдиний соціальний внесок.
  Працівник без офіційного оформлення на роботу позбавляє себе гарантованого державою розміру заробітної плати; виплати своєчасно та не нижче мінімальної заробітної плати, офіційної відпустки, відпустки по догляду за дитиною тощо; виплат у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю; допомоги у разі настання нещасного випадку під час виробничого процесу; соціального страхування.
  До того ж  неоформлений офіційно працівник втрачає трудовий та страховий стаж при розрахунку розміру пенсії. Адже тільки легально оформлений працівник, який, відповідно, матиме достатньо страхового стажу, отримає право на гідну пенсію.
т  Роботодавець має укласти з працівником трудовий договір, повідомити про прийняття особи на роботу державну фіскальну службу, виплачувати працівнику офіційну заробітну плату в повному обсязі, сплачувати за нього єдиний соціальний внесок. Виконання цих умов гарантуватиме працівникові здорові і безпечні умови праці.
  Роботодавець, який не оформляє офіційно працівників, провокує безвідповідальне ставлення їх до роботи, ухиляння від поставлених завдань, неетичну поведінку. Не можна виключати й того, що роботодавець ризикує натрапити на аферистів, внаслідок чого понести фінансові втрати.
  Окрім того, за кожного неоформленого працівника законом передбачена штрафна санкція у розмірі 30-ти мінімальних заробітних плат.
  Через високий рівень тіньової зайнятості держава втрачає доходи, які можна  було б спрямувати на реалізацію програм соціально-економічного розвитку регіонів, підвищення добробуту громадян. Це зумовлює необхідність підвищення податків для підтримки державних витрат і надання соціальних послуг населенню, що, відповідно, є додатковим податковим тягарем для суб’єктів господарювання. Тобто, незадекларована праця створює замкнене коло, коли роботодавець, не оформлюючи легально працівників, намагається ухилитися від податків, але тим самим наражається на додатковий податковий тягар.
  Нові підходи в реалізації повноважень Держпраці, передбачені Порядком здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», довели свою ефективність у вирішенні проблеми незадекларованої праці. За 2017 рік інспекторами праці виявлено у 2,7 раза більше незадекларованих працівників, ніж у 2016 році.
  Так, упродовж 2017 року під час заходів контролю з питань додержання законодавства про працю виявлено 5177 працівників, які були допущені до роботи без належного оформлення трудових відносин, з них 2427 працівників без оформлення трудового договору та 2750 працівників, які виконували роботи на підставі цивільно-правових договорів, що мали ознаки трудових. 5338 працівників були допущені до роботи  з порушенням вимог статті 24 Кодексу законів про працю України, без повідомлення органів Державної фіскальної служби України.
  До суду направлено 274 протоколи про адміністративне правопорушення, винесено 314 постанов про накладення штрафних санкцій на загальну суму 209 млн 96 тис. гривень.
  Державна служба України з питань праці проводить активну інформаційно-розʼяснювальну роботу, консультує роботодавців щодо застосування законодавства про працю, щоб запобігти порушенням, за які доведеться сплачувати високі штрафи. Інспектори праці беруть участь в нарадах, семінарах в установах і організаціях, на підприємствах, в публічних заходах, інформуючи громадян про переваги офіційного працевлаштування, роботодавців – про наслідки за допуск працівника на робоче місце без укладення трудового договору.
  Держпраці наголошує, що офіційно працевлаштований громадянин має право на гідні і безпечні умови праці, регулярну виплату заробітної плати не нижче мінімальної, страхування на випадок тимчасової втрати працездатності, безробіття та нещасного випадку на виробництві, офіційні відпустки.

Нововоронцовський район взяв участь у відкритті туристичного сезону на Кам’янській Січі

  На відкриття туристичного сезону на Херсонщині та з нагоди відзначення 309-річниці заснування Кам’янської Січі 01 травня 2018 року до с. Республіканець, що на Бериславщині, з’їхалися делегації від кожного району Херсонської області.
  Делегацію Нововоронцовського району у складі представників трудових колективів установ району, громадськості очолив голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко.
  Відкриття туристичного сезону на Херсонщині було насичене різноплановими заходами, а саме: презентацією туристичного потенціалу «Херсонщина туристична – шлях до вражень!», урочистостями з нагоди 309-ї річниці заснування Кам’янської Січі, показовими виступами козаків із різноманітною козацькою зброєю та кінного театру «Запорозькі козаки» о.Хортиця; спортивно-патріотичним фестивалем «Козацький гарт-2018» та багато ін.

Конкурси програми “Діти Створюють Країну”

  Метою програми є виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі.
  Ключове завдання програми – трансформувати свідомість дітей, від мислення “споживачів” до моделі “творців”, які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.
  До програми вже долучилося 450 дітей з 23 областей України, юних українців з Йорданії та Німеччини.
  Участь у програмі – чудова нагода знайти нових друзів, однодумців, дізнатися як організувати власну соціальну ініціативу, зберегти Планету та реалізувати свою місію на Землі.
  Спільноти найактивніших дітей отримають можливість виграти поїздку до столиці, де зможуть: побувати на цікавих екскурсіях, розвагах,  навчаться створювати мультфільми, розкажуть про свої успіхи на радіо та теле ефірах.
  Діти Створюють Країну щодня, своїми думками,словами, діями, рішеннями. Ми би хотіли щоб ти сьогодні розпочав творити) прочитай і відчуй, що би хотілося створити зараз) що завтра) ти можеш здивувати цей світ) ми віримо в твої надзвичайні здібності!
  Учасник: до 18 років. Чекаємо на витвори до 1 червня 2018 року)
  Автори найоригінальніших витворів отримають подарунки в кожному з конкурсів.
Що потрібно?
1. Обрати конкурси (можна декілька, як відчуєш)
2. Заповнити анкету учасника програми за посиланням: goo.gl/CAghaK
(якщо ви розумієте, що анкета завелика, часу мало, відкладіть написання. Зробіть це тоді, коли буде час без поспіху, спокійно в гармонії з собою написати нам)
3. З позитивом творити і надсилати нам поштою (адреса поштова/електронна нижче)
  Більше про конкурси можна дізнатись за посиланням: http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/

Благодійний фестиваль «Чілдрен Кінофест»

  Служба у справах дітей районної державної адміністрації доводить до відома мешканців району що з 25 травня по 03 червня 2018 року з метою виховання нового покоління кіноглядачі в Україні, розвитку практик сімейного культурного дозвілля та просування мистецтва кіно у 20 містах, серед яких є і Херсон відбудеться благодійний фестиваль «Чілдрен Кінофест».
  На кіносеанси запрошуються усі бажаючі та діти з обмеженими можливостями, діти, позбавлені батьківського піклування, діти-сироти, інваліди та переселенці.
  Вхід на покази  в усіх містах – безкоштовний, за попередньою реєстрацією на сайті фестивалю або за зверненням до координатора фестивалю.
  Організатор фестивалю – компанія «Артхаус Трафік».
  Координатор фестивалю «Чілдрен Кінофест» – Дмитро Багненко (dimakbagnir@gmail.com)
  Сайт фестивалю: http://childrenkinofest.com

Координаційна нарада з питань проведення весняного призову в Нововоронцовському районі

  12 квітня 2018 року головою районної державної адміністрації Василем Тітаренком була проведена координаційна нарада, в роботі якої взяли участь заступник голови районної державної адміністрації – голова районної призовної комісії Наталя Литовченко, керівник апарату районної державної адміністрації Світлана Капітонова, військовий комісар Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату Олександр Непомящий, начальник відділу офіцерів запасу і кадрів Нововоронцовсько-Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату Геннадій Руденко, начальник сектора превенції Нововоронцовського відділення поліції Бериславського відділу поліції ГУНП в  Херсонській області Дмитро Іванів та члени призовної комісії.
  На порядок денний були винесені питання про стан виконання в районі планового завдання призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року та шляхи вирішення проблемних питань.
  З вищезазначеного питання Василь Тітаренко поінформував, що весняний призов 2018 року в районі стартував не зовсім вдало, є проблемні питання, які потребують невідкладного вирішення, більшість призовників не з’явились до об’єднаного районного військового комісаріату і до розшуку яких необхідно залучити районне відділення поліції. Виконкомам сільських рад разом з військовим комісаріатом проводити спільне оповіщення призовників.
  Олександр Непомящий доповів, що на обласну комісію було вже направлено 14 чоловік, з них 5 визнано придатними до військової служби, 6 підлягають додатковому медичному обстеженню, 3 чоловіка непридатні до військової служби. На даний час працівники військомату проводять виїзди в села району для надання допомоги сільським радам з оповіщення призовників. Надано до районного відділення поліції списки призовників, які ухиляються від виконання військового обов’язку.  Робота по призову продовжується.
  Дмитро Іванів інформував, що районне відділення поліції при зверненні військового комісара чи сільських голів завжди сприяє в вирішенні питань щодо надання допомоги під час оповіщення призовників та розшуку громадян, які ухиляються від проходження строкової військової служби.
 “План призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року в районі повинен бути виконаний”, – зазначив очільник району.
По закінченню координаційної нариди вирішено:
1. Тримати на постійному контролі виконання планового завдання призову громадян України на строкову військову службу навесні 2018 року;
2. Районній призовній комісії забезпечити якісний відбір призовників на строкову службу;
3. Проводити виїзди в села району для надання допомоги сільським радам, щодо оповіщення призовників, які не отримали повістки та не з’явились на медичну комісію;
4. Нововоронцовському відділенню поліції Бериславського відділу поліції ГУНП в  Херсонській області, при необхідності, забезпечити участь дільничних під час оповіщення призовників та здійснювати заходи щодо розшуку та доставки у військовий комісаріат осіб, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

Нововоронцовщина всіляко підтримує наших захисників на Сході України

  04 квітня Нововоронцвською волонтерською громадською організацією «Серпанок» на чолі з координатором Лідією Сторожук та всебічної підтримки Нововоронцовської райдержадміністрації було відправлено чергову допомогу воїнам-захисникам Незалежності України на схід нашої держави.
  З початку року ГО «Серпанок» надано шефську допомогу 5 військовим частинам та підрозділам Збройних Сил України – це маскувальні сітки та маскувальні халати «Кікімора» виготовлені власноруч мешканцями району, продукти харчування, солодощі та інше.
  Волонтерська допомога бійцям це саме той спосіб, щоб показати свою причетність до подій у державі. Усі ми розуміємо, що разом ми сила і тільки зусиллями кожного з нас ми зможемо зробити велику справу – вистояти в боротьбі за нашу незалежну українську державу. Ми бажаємо нашим хлопцям, що боряться із тероризмом на Сході України, закінчення війни та швидкого повернення додому, адже кожного вдома чекають рідні. А ця допомога нехай хоча б трішки покращить їхні важкі бойові дні!», – наголосила Лідія Сторожук.

ШУКАЄМО АКТИВНИХ ГРОМАДЯН!

Конкурс на навчання для громадських радників
  Якщо Вам небайдужий розвиток Вашої громади, Ви добре розумієте її проблеми, прагнете змін і готові виділити час на допомогу громаді, запрошуємо Вас долучитися до регіональної команди громадських радників.
  Ми запрошуємо до участі мешканців Одеської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей.
 У команді Ви пройдете спеціалізоване навчання з кваліфікованими тренерами, знайдете підтримку однодумців з усієї України, дізнаєтесь та навчитесь, як можна ефективно спрямувати свої зусилля на якісні зміни в житті громади. Ми пропонуємо навчання з різних питань, які можуть знадобитися раднику в громаді: безпека, фінансова грамотність, захист своїх прав, робота державних інститутів, пошук допомоги та встановлення зв’язків.
  Щоб долучитися до формування команди та подати свою кандидатуру на навчання необхідно заповнити Інтернет-опитувальник (https://goo.gl/3zeQek) до 28 квітня 2018 року.
  Результати опитування буде опрацьовувати конкурсна комісія. Члени комісії можуть зателефонувати Вам і уточнити додаткову інформацію після отримання Ваших відповідей на запитання Інтернет-опитувальника.
  За результатами відбору Ви будете запрошені на безоплатне навчання, яке проходитиме в три етапи в період з травня по липень 2018 року.
Дати навчання:
Модуль І – 17-20 травня
Модуль ІІ – 10-13 червня
Модуль ІІІ – 8-11 липня
  Участь в усіх етапах навчальної програми обов’язкова, випускники отримають свідоцтво.  Місце проведення – м. Одеса. Організатори забезпечують проживання, харчування та відшкодування транспортних витрат.
  Про результати відбору Ви будете повідомлені телефоном або електронною поштою, яку вкажете в опитувальнику.
  Якщо виникають додаткові запитання, будь ласка, звертайтеся, контактний номер телефону: +38 097 128 02 10 або електронна скринька: paralegals.network@gmail.com
  Також додаткову інформацію, доступ до Інтернету та, за необхідності, допомогу в заповненні опитувальника Ви зможете отримати в місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги та бюро правової допомоги (http://legalaid.gov.ua/ua/local-centres) та офісах Мережі правового розвитку (http://ldn.org.ua/office/)

«ЛЮБИМІВСЬКІ ФАРАОНИ» В’ЯЧЕСЛАВА БІЛОГО

  Талановитий кінорежисер з села Любимівка Нововоронцовського району на Херсонщині В’ячеслав Білий не один рік приємно дивує не лише земляків-херсонців, а й сотні тисяч користувачів Інтернету. Промайнуло майже півтори року, як зняв короткометражний відеофільм «Вечори на хуторі близь Любимівки» за мотивами кінокартини «Вечори на хуторі поблизу Диканьки» за однойменною повістю Миколи Гоголя. Ця робота додала митцю не лише визнання, а й помітно розширила коло шанувальників. Та це й не дивно: літами ще молодий режисер із степового села сміливо може, навіть, конкурувати з метрами сцени та кіно. Не один із них влився у велике мистецтво з далекої від мегаполісів провінції?! В’ячеслав народився й живе у Любимівці!
  У новому 2018-му, на Міжнародний день прав жінок і миру кінорежисер В’ячеслав Білий та самодіяльні артисти порадували односельців художнім фільмом «Любимівські фараони». На думку глядачів різних поколінь, це вдала сучасна інтерпретація фільму-вистави за п’єсою «Фараони» лауреата Національної премії України ім. Тараса Шевченка Олексія Коломійця. Переважно, у творчості не дуже публічного режисера на екрані оживають не увішані регаліями маститі актори театру та кіно, а… пересічні мешканці одного зі мальовничих сіл України. Із цим красномовним фактом не рахуватися не можна! А те, що з «Фараонів» запозичене музично-пісенне обрамлення, автор не приховує, а навпаки, збагатив сучасними реаліями життя.
  Аби проаналізувати сюжетну колізію та гру аматорів, потрібні час і недилетантські знання творчого доробку вітчизняної та зарубіжної кіноіндустрії. Автор переконаний на всі СТО в одному: В’ячеслав Білий із обдарованої й нескореної когорти тих молодих сучасних митців, котрі без боязні нарватися на шквал критики, сміливо втручаються у життя-буття українського суспільства. Без очікування компліментів, аплодисментів та відзнак. Він не дивиться на життя через темні окуляри, а навпаки, намагається побачити краще майбутнє. Це вже не той ортодоксальний кіношний соцреалізм, загнаний у глухий кут, а нове, без стереотипів бачення  буднів та свят віддаленого від великої цивілізації окремо взятого села. Таких сіл в Україні тисячі й тисячі!
  Кульмінація «Любимівських фараонів» розгортається навколо головного персонажа, як не дивно, діючого сільського голови Миколи Дмитровича Беззубка....
 ... Наостанок раджу подивитися кінострічку нашого обдарованого Богом земляка кінорежисера нової формації В’ячеслава Білого! Він випускник 2014-го Київського університету культури і мистецтв, спеціальність «Режисер документального кіно». Удостоївся не одного Гран-прі, а й безлічі інших престижних відзнак за творчість.
   Глядач гідно оцінить талант і майстерність сільських самодіяльних артистів, зокрема, особливо нині діючого любимівського сільського голови Миколи Дмитровича Беззубка в головній ролі, креативного директора кінокартини та директора СБК Людмили Олександрівни Юрченко –однієї з виконавиць провідних ролей. Також майстерно перевтілилися в персонажі фільму Валерія Котова, Олександр Котов, Анастасія Слободян, Петро Хома, Віктор Чернієнко, Тетяна Хома. Гадаю, вибагливий глядач гідно оцінить віртуозну гру в епізодичних ролях нового аматорського фільму Маші Склепи, Олі Лозко,Тетяни Фартушної, Алли Сливи та Анни Крачун.
  Ось як відгукується про творців  відеофільму завідуюча сектору культури Нововоронцовської райдержадміністрації Людмила Ліновська: «Дуже приємно, що сільський голова Микола Дмитрович Беззубко, незважаючи на  велику зайнятість справами громади, сам бере активну участь у створенні шедеврів аматорського кіно. Він подає гідний приклад іншим. І мешканці села, зокрема, кінорежисер В’ячеслав Білий, директор СБК Людмила Юрченко та інші заслуговують високої похвали».
  Відеофільм «Любимівські фараони» можна подивитися на VouTube.
  Микола ГУРЕПКО, український письменник і журналіст, лауреат Всеукраїнської літературної премії ім. Яра Славутича і Херсонської обласної літературної премії ім. Миколи Куліша, журналіст Всеукраїнської ІА «Журналісти проти корупції»,м.Київ.
  Кінокадри з фільму «Любимівські фараони» В’ячеслава БІЛОГО.
  Березень 2018 р.

Ярмарок вакансій у Нововоронцовському районному центрі зайнятості

  19 березня 2018 року в приміщенні районного центру зайнятості відбувся ярмарок вакансій, щодо відбору кандидатів на військову службу за контрактом до бойових військових частин оперативного командування.
  До участі у заході  долучились  представники Нововоронцовсько – Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату – військовослужбовці Степаненко Роман та Веселовський Владислав.
 Представники військового комісаріату ознайомили чоловіків із перевагами служби за контрактом, потребою військових формувань оперативного командування «Південь» в кадрах та перспективами службового росту. Особливу увагу було надано порядку відбору кандидатів на військову службу, терміну служби за контрактом, грошовому забезпеченню військовослужбовців рядового, сержантського та офіцерського складу контрактної служби, а також гарантованим державою пільгам для військовослужбовців та членів їх сімей.
  У заході взяли участь 20 осіб з числа безробітних. Відвідувачі заходу отримали для себе багато корисної інформації, мали можливість поспілкуватися с представниками військового комісаріату.  Зацікавлених осіб було запрошено на співбесіду за місцем розташування Нововоронцовсько – Високопільського об’єднаного районного військового комісаріату, щоб детально ознайомитись з проходженням військової служби за контрактом.

Інформація про виконання районного бюджету за 2017 рік

  Фінансове  управління районної державної адміністрації  у відповідності зі статтею 28 Бюджетного кодексу України представляє інформацію про виконання районного бюджету за 2017 рік.
  За звітний період до загального фонду районного бюджету надійшло 148237,7 тис. грн податків та зборів, що становить 100,2 відсотка до планових призначень. Власних та закріплених доходів надійшло в сумі 22401,7 тис. грн, виконання становить 107,9 відсотків до плану. В порівнянні з минулим роком власні надходження збільшились на 8328,7 тис. грн, або 59,2 відсотка. Основного бюджетоутворюючого податку та збору на доходи фізичних осіб надійшло 22245,6 тис. грн, або 107,9 відсотків до плану. В порівнянні з минулим роком надходження збільшились на 8329,9 тис. грн, або 59,9 відсотка.
  Районний бюджет отримав з державного бюджету дотацій: базову – 7924,4 тис. грн, 100%, стабілізаційну – 893,4 тис. грн. 100,0% відповідно; з державного бюджету субвенцій: освітню в сумі 29640,4 тис. грн, 100%; медичну – 18283,5 тис. грн, 100%; на здійснення програм соціального захисту населення – 50919,4 тис. грн, або 98,0% до плану; на виплату соціальних допомог на дітей-сиріт та дітей, які утримуються у будинках сімейного типу та прийомних сім’ях спрямовано 2578,2 тис. грн, або 98,5 відсотка до плану; на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій – у сумі 1477,0 тис. грн, 100,0%; на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – у сумі 320,8 тис. грн, що становить 93,0 відсотка до планових призначень; на будівництво/капітальний ремонт/реконструкцію малих групових будинків, будинків підтриманого проживання, будівництво/придбання житла для дитячих будинків сімейного типу, соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, виготовлення проектно-кошторисної документації – в сумі 266,3 тис. грн , або 99,8 відсотка; іншої субвенції з місцевих бюджетів – у сумі 2723,4 тис. грн, або 90,7 відсотка до планових призначень.
  Отримано основного бюджетоутворюючого податку та збору на доходи фізичних осіб в сумі 22245,6 тис. грн, або 107,9%, темп збільшення з 2016 роком року склав 59,9%, або на 8329,9 тис. грн.
  На покриття дефіциту загального фонду районного бюджету спрямовано вільний залишок коштів, що склався на рахунку бюджету станом на 01 січня 2017 року, в сумі 4105,4 тис. грн та кошти від перевиконання планових показників – в сумі 6368,7 тис. грн.
 Видатки загального фонду районного бюджету за головними розпорядниками коштів в розрізі відповідальних виконавців становлять 144542,0 тис. грн, виконання складає 96,7%. У  порівнянні з минулим роком видатки збільшились на  33237,2 тис. грн, або на 30,4%.
  На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ направлено 48292,0 тис. грн, або 93,8%, у порівнянні з 2016 роком видатки збільшились на 7579,2 тис. грн., або 18,6%. Видатки на медикаменти склали 330,0 тис. грн, або 93,2% до плану, із них за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань – в сумі 320,9 тис. грн. або 93,0%, що на 53,8 тис. грн., або 14,0% менше у порівнянні з минулим роком. Видатки на продукти харчування склали 978,9 тис. грн, або 90,6%, що на 54,4 тис. грн., або 5,3 відсотка менше у порівнянні з 2016 роком. Видатки на оплату комунальних послуг та енергоносіїв склали 4714,6  тис. грн., або 97,2% та на 1617,0 тис. грн, або 25,5% менше у порівнянні з минулим роком.
  За рахунок коштів отриманих з бюджетів сільських та селищної рад (інші субвенції) проведено видатків у сумі 2065,9 тис. грн., або 89,3%, що на 319,5 тис. грн, або 13,4% менше у порівнянні з 2016 роком.
  За рахунок передачі коштів із районного бюджету сільським та селищному бюджетам (інші субвенції) на утримання закладів дошкільної освіти (7991,2 тис. грн) та культури (2529,2 тис. грн) проведено видатків у сумі 10520,4 тис. грн, або 99,4%, що на 3534,1 тис. грн., або 50,6% більше у порівнянні з минулим роком.
  За рахунок передачі коштів (інші субвенції) із районного бюджету обласному бюджету проведено видатків у сумі 597,8 тис. грн, стовідсотково.
  За рахунок передачі коштів (субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів) із районного бюджету державному бюджету проведено видатків у сумі 238,0 тис. грн, або 90,5% до плану.
  Із загального фонду районного бюджету до бюджету розвитку спеціального фонду для проведення капітальних видатків передано кошти в сумі 1376,9 тис. грн.
  До дохідної частини спеціального фонду районного бюджету надійшло 11998,9 тис. грн, або 96,9% до плану.
  Видатки спеціального фонду районного бюджету склали 12330,3 тис. грн., що становить 78,5% виконання планових призначень, у тому числі капітальні видатки – в сумі 6390,0 тис грн.
  Із районного бюджету проведено перерахування коштів обласному фонду індивідуального житлового будівництва на селі для надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам згідно заходів програми індивідуального житлового будівництва на селі та поліпшення житлових умов сільського населення «Власний дім» на 2012-2020 роки у сумі 190,0 тис. грн., в тому числі із: загального фонду – 70,0 тис. грн., спеціального фонду – 120,0 тис. грн., або 100%.
  Використання коштів резервного фонду районного бюджету не проводилось.
  Кредиторська заборгованість загального фонду районного бюджету станом на 01 січня 2018 року становить 3580,5 тис. грн. по видатках на соціальний захист населення, що фінансуються за рахунок коштів субвенцій з державного бюджету.

З приходом спекотного літа, усі шукають місце для мандрівок, розваг та вражень, комфортного і змістовного відпочинку.
Таке місце є – це центральна районна бібліотека.
Сьогодні бібліотека – сучасний інформаційний центр, в якому зосередженні як традиційні друковані видання, так і сучасні носії інформації. Переконайтеся у цьому, відвідавши комунальний заклад «Нововоронцовська центральна районна бібліотека». До послуг мешканців та гостей селища і району: книги, періодичні видання, карткові каталоги та картотеки, консультаційна допомога в пошуку та виборі джерел інформації, отримання документів додому з фонду абонемента, доступ до Інтернету та навчання комп’ютерних та Інтернет-технологій, екскурсії по бібліотеці, проведення різноманітних масових заходів, книжкові виставки, тематичні перегляди літератури, засідання клубу вихідного дня «Веселка» та волонтерської команди «Лідер».
Нововоронцовська центральна бібліотека змінила графік роботи. Тепер ми чекаємо Вас і в суботу.
Виберіть зручний час для відвідування – ми працюємо з 8.00 по 17.00 щоденно, крім неділі, п’ятниця та субота з 8.00 по 15.45


Немає коментарів:

Дописати коментар