Конкурси
                    ПОЛОЖЕННЯ  
Регіонального літературного конкурсу імені Ю.К.Голобородька  
                                                         І. Засновники та мета Конкурсу
              1.1. Засновником ІV Регіонального літературного конкурсу імені Ю.К.Голобородька (далі – Конкурс) є родина Голобородько. До проведення Конкурсу можуть залучатися інші фізичні та юридичні особи за їхньою згодою.                                                                                                                            
1.2. Метою Конкурсу є вшанування й популяризація художньої спадщини відомого письменника, журналіста й педагога Юрія Костянтиновича Голобородька, якому не так давно виповнилося б 90 років, підтримка та розвиток літературних здібностей учнівської молоді, формування зацікавленості життям Таврійського краю та долями людей, що його збагачували.
 ІІ. Умови проведення Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з 1 вересня 2017 року по 30 квітня 2018 року. У Конкурсі беруть участь учні 5 – 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів області.
2.2. Конкурс проводиться за двома категоріями:
       - учні 5 – 8 класів; - учні 9 – 11 класів.
2.3. На Конкурс подаються творчі роботи (нариси) про Таврію і таврійців, у яких розповідається про Таврійський край, людські долі, їхні життєві здобутки й духовні цінності.
2.4. Пріоритетна тематика творчих робіт (нарисів):                                                                                  
«Творчість прозаїків, поетів та драматургів Херсонщини»;                                                                     
«Художня спадщина Ю. К. Голобородька (в контексті 90-ліття письменника)»;               
«Досягнення діячів культури, мистецтва, кінематографу Таврійського регіону»;                       
«Яскраві й визначні педагоги Таврії»;                                                                                                      
«Життя, краса та побут рідної Херсонщини».
2.5. Обсяг робіт: для учнів 5-8 класів - 3 – 4 сторінки; для учнів 9-11 класів - 4 –6 сторінок.
2.6. Творчі роботи (нариси) створюються українською або російською мовами, подаються в двох роздрукованих примірниках та надсилаються на електронну адресу – goja.ks@ gmail.com.
2.7. Творчі роботи з позначкою “На Конкурс” з 1 вересня 2017 року до 30 квітня 2018 року надсилаються за адресою: вул. Академіка Тарле, 14, корпус 2, квартира 77, м. Херсон, 73040.
                                                   
                                                         ІІ. Умови та критерії оцінювання

3.1. Оцінювання творчих робіт (нарисів) і визначення переможців Конкурсу здійснює журі, головою якого виступає один із членів родини Голобородько. До складу журі Конкурсу залучаються представники творчих спілок, культурної громадськості, викладачі-словесники.
3.2. Журі з 1 по 10 травня 2018 року включно здійснює оцінювання творчих робіт (нарисів) учнів та визначає переможців Конкурсу.
3.3. Критерії оцінювання нарисів, поданих на Конкурс: оригінальність творчого задуму і нестандартність втілення; наявність нового фактичного (життєвого, документального, архівного) матеріалу; новизна художніх рішень, думок, роздумів; рівень літературного викладу.  

             ІІІ. Нагородження переможців Конкурсу

4.1. Призові місця (І, ІІ і ІІІ) визначаються окремо серед учнів кожної категорії. Найоригінальнішій творчій роботі (нарису), незалежно від категорії, присуджується Ґран-прі.
4.2. Нагородження переможців Конкурсу відбувається з 11 по 20 травня 2018 року в урочистій обстановці й проходить на базі одного з навчальних або культурних закладів                         м. Херсона.                                           

Немає коментарів:

Дописати коментар