КонкурсиУВАГА! КОНКУРС!

Комунальний заклад «Нововоронцовська районна бібліотека» (директор Зайченко Валентина Вікторівна) оголошує конкурс на кращий любительський проект по плануванню та озелененню селищного парку.
Конкурс діє з 1 квітня по 1 вересня 2014 року.
Проекти надсилати до КЗ «Нововоронцовська районна бібліотека», вул. Леніна, 9.
Довідки за телефоном: 2-12-96

 Два роки уже дев"ятикласники беруть участь у обласному партнерському проекті "ПрофіСтарт: юні обирають майбутнє". Цього разу кожен член команди мав нагоду отримати нагороду за пророблену роботу. Матеріали були надіслані до обласної комісії, які у кожній з номінацій. Проте для обєктивності оцінювання   усім учасникам команд, їх батькам, родичам та усім небайдужим запропоновано використати унікальний  шанс і віддати свій голос  за кращого на Ваш погляд.
Долучитися до он – лайн голосування можна на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки (http://library.ks.ua)  та на блозі проекту (http://profistart.blogspot.com).
Пряме посилання -  http://profistart.blogspot.com/2014/06/blog-post.html, де вже розміщено кращі з робіт за номінаціями:
·        «Найкращий художній нарис»;
·        «Найкращий буклет»;
·        «Найкраще відео інтерв’ю».
Голосування триватиме протягом літа, до 31 серпня 2014 р. Імена он - лайн переможців буде оголошено на загальному урочистому заході з підведення підсумків ІІ етапу проекту «ПрофіСтарт» восени.
Тож не втрачайте свій шанс, оберіть фаворитів, скористайтесь унікальною можливістю! Більше голосів – більше шансів на перемогу! Підтримаємо наших учасників!

Немає коментарів:

Дописати коментар